Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Karsac her biri kendi alanında birer uzman olan çalışanları ile tüm müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar.

Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce bir KARSAC üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bununla gurur duymasını istiyoruz.

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz.

İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.


Açık Pozisyonlar;

İş Pozisyonunun Adı : Prizmatik ve Spiro Havalandırma Kanal İmalatı

İş Tanımı : Havalandırma imalatında spiro boru makinası, kanal makinası, dirsek makinası, dirsek kapatma, plazma kesim, izolasyon, flanş çakımı, mastik, punta, fittings ve diğer havalandırma makinalarından bir veya birkaçını kullanabilen deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere makine operatörleri alınacaktır.

Eğitim Durumu : En az orta öğretim mezunu
Cinsiyet ve Yaş Aralığı : Bay (25-45 yaş arasında)
Askerlik Durumu : Askerliğini yapmış
İstihdam Süresi : Tam süreli
Tercih Edilen İl veya İlçeler : İstanbul Kartal, Kayışdağı, Pendik, Sultanbeyli, Samandıra, Tuzla, Gebze, servis güzergahımızdır.
Sosyal Olanaklar : Servis + İkramiye
Çalışma Saatleri : 1. Vardiya: 07.30-17.45 / 2. Vardiya: 17.45-03.15 / Cumartesi günü ek mesaili ücret / Pazar günü hafta tatili
Ücret : Yüzyüze görüşülecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun adayların İnsan Kaynakları Müdürümüz: Zeynep Zengin’le temasa geçmeleri gerekmektedir.
Tel : +90 262 502 00 13 E-Mail:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Muallimköy Cd. D-3001 Sk. No: 3 Gebze / Kocaeli - Türkiye
  • +90 262 502 00 13 (pbx)
  • +90 262 502 01 42
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Pazartesi-Cuma: 08:30-17:45

Copyright 2022 Karsac | All Rights Reserved | Created by BWorks