Tarihçemiz

1998 Yılında havalandırma sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere kurulan firmamız, kuruluşundan itibaren dürüst kaliteli ve uygun fiyat politikasını prensip edinmiş ve bu sayede büyüyerek bugünün koşullarında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir konuma ulaşmıştır.

Fabrikamız Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım’da bulunmaktadır. 8.000 m² kapalı ve 4.000 m² açık alan olmak üzere toplamda 12.000 m² alanda, aylık 100.000 m² imalat kapasitemizle ve sahip olduğumuz kalite ve üretim standart belgelerimiz İSO, TSE, CE, TUV ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Misyonumuz

Meslek ahlâkını benimseyen, müşterilerinin memnuniyetini önemseyen, kaliteli üretim standartlarından ödün vermeyen, haklarının ve sorumluluklarının bilincinde ve her zaman öncü, yenilikçi uygulamaları ile “REFERANS FİRMA” olma özelliğini sürdürmek.

Vizyonumuz

Rekabet koşullarına uygun olarak, uluslararası teknolojik gelişmeleri de takip ederek, modern üretim teknikleri ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve genişletmek.

Kaliteyi ve verimliliği devamlı arttırarak toplam kalite yönetimini sağlamak, yerli pazarda lider bir kuruluş olmakla beraber Avrupa ve Dünya’da sektörün öncülerinden biri olmak.

Gelişen çağımızın gereksinimlerine, iletişim ve bilişim teknolojilerine ayak uydurmak, işletmelerimizde modern çağın gereksinimleriyle uyum içinde olmak.

Ürünlerimizi robotik sistemlerle sıfır hata payı ile üretilmesini sağlamak.

Copyright 2022 Karsac | All Rights Reserved | Created by BWorks